Hakkımızda

Enerji projelerine hizmet sağlayan bir şirket olarak, DD Enerji Hizmetleri  A.Ş. (DD EH), projelerin optimum kılınması ve bu projelerin inşaata hazır hale getirilmesi konusunda deneyimlidir. Şirket Mühendislik, Satınalma, İnşaat Yönetimi (EPCM), Operasyon & Bakım (O&M) Yönetimi, varlıkların yönetimi, finansal müzakerelere destek sağlanması konularında en iyi uygulamaları ve pazar eğilimlerini değerlendirme konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır. about-us

DD EH olarak enerji projelerinin teknik ve ticari varlık yönetimi, vergi ve mevzuat konularında sizlere gerekli desteği sağlayacak deneyime sahibiz. Ana kuruluş nedenimiz, yenilenebilir enerji piyasasında teknik uzmanlık gerektiren konularda sizlere destek hizmeti sağlamaktır.

Süreç ve usül odaklı iş yapma yaklaşımını benimsemiş bir şirket olarak her müşterimize ve projeye özgü çözüm hizmetleri sunmaktayız.


Marka Tescil Belgesi

DD ENERGY SERVICES - Marka Tescil Belgesi -  Brand Registration Certificate


Kurumsal Üyelikler

Li-DER

Dernek, Mayıs 2012 de, ülkemizde lisans almadan elektrik üretimine yönelik faaliyetlerin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, tüm Türkiye’de lisanssız elektrik kullanımının artması için çalışmak, konu ile ilgili çeşitli düzenleme standartların oluşumuna öncülük etmek amacı ile kurulmuştur.